Siz Tasarlayın Biz Uygun Çözümler Sunalım

Siz Tasarlayın Biz Uygun Çözümler Sunalım

İstanbul ve Türkiye'nin her yerinde proje bazlı ve özel tasarım isteklerinizde uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Avize, küpeşte, aydınlatma ve iç dekorasyon işlerinizle ilgili 40 yıllık deneyimimiz sayesinde projenize ve isteğinize uygun bir tasarımı bizde mutlaka bulacaksınız. Kaliteli hizmet anlayışımız ve makul fiyatlarımızla işyerinizde, evinizde, otelinizde, yazlığınızda, fabrikanızda en uygun çözümleri üretiyoruz. Binanız ve mekanınızda ücretsiz keşif yaptıktan sonra size en uygun teklifle gelip, onayınızı aldıktan sonra işi en usta ellere teslim ediyoruz. İstanbul ve Türkiye'nin her yerinde şu ana kadar binlerce kez uygulama yapmış olmanın ve iş bitirmiş olmanın gururunu duyuyoruz. Tecrübemizden yararlanın!.

İlgi alanlarımız ve proje-bazlı çalıştığımız alanlar şunlardır: avize, merdiven küpeştesi, dekorasyon, aydınlatma, pirinç, trabzan, korkuluk, aplik, lambader, masa lambası, kaplama, eskitme, kaplama, metal, döküm, butik, tasarım, konsept, sehpa, sandalye, tabure, kapı, paslanmaz, aksesuar, stand, vitrin, çerçeve, servis arabası, raf, stand, komidin, etejer, ayna, proje, otel, restorant, mağaza, kafe, cafe, bar, bistro. LÜTFEN TEKLİF ALINIZ.

Vizyonumuz

El emeği, göz nuru ve ustalık eseri nitelikli eserler üretip nitelikli projelerde yer alarak Türkiye'nin dört bir yanında üretimlerimizin elle gösterilmesi ve ustalığımızın dilden dile anlatılması en büyük dileğimizdir.

Misyonumuz

İstanbul'un tüm ilçelerinde ve Türkiye'nin tüm şehirlerinde çalışarak ülkemizin kaliteli avize, küpeşte, aydınlatma armatürleri ve iç dekorasyon unsurlarıyla buluşmasını sağlamak bir numaralı önceliğimizdir. Bizimle çalışan mimar ve mühendislerimizinin tasarımlarını en kaliteli bir şekilde gerçeğe dönüştürme çabalarının yanında olmak istiyoruz.

BİZE HER ZAMAN
ULAŞABİLİRSİNİZ

0553.4729262

avizekupeste@gmail.com